Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Haber bülteni

Archive

Home  /  

Harika isler çıkaran bir ekip. E-ticaret yapıyorum ve görsellerimi titizlikle hazırlayan NESS Medya ile çalışmaktan çok memnunum. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle

Ness medya Çalışmaya başladığımız günden bu yana sadece görsel alanda değil aynı zamanda dijital Ortamda da yenilikçi, Sektörümüze uygun ve şık çözümler sunmuştur. Ness medya ile çalışmamızda Ki en büyük etkenleden birisi hiç şüphesiz zamanında doğru çözümler üretmesidir.

NESS Medya ile çalışmak bir başka keyif.. Çalışma disiplini, zamanında iş teslimi, verdiği güven, firmaların beklediği zaten bu kriter. Doğru zamanda doğru iş planı ve danışmanlığı paha biçilemez. NESS Medya ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Başarılarınızın devamını diliyoruz. 

Erşan Bey ile 2015 yılından itibaren çalışmaktayız. Kendisinin disiplinli ve düzenli çalışmaları sayesinde sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz, edeceğiz. İletişim gücü, hızlı çözüm üretme , kısa sürede teslim ve iş ahlakından dolayı kendisine şirketim adına teşekkür ederim.

Yaratıcı, Güler Yüzlü işini bilen bir sanatçı ile çalışmak çok keyifli. NESS  Medya fotoğraf konusunda bizim için vazgeçilmez bir çözüm ortağıdır. Teşekkürler

British American Tobacco olarak yıllardır çalışıyoruz. profesyonel yaklaşımları, zamanında iş teslimleri  ve doğru iletişimleri ile değerli bir tedarikçimiz.

NESS Medya ile çalıştığımız günden bu yana, Birlikte çok güzel işler yaptık. Bize sundukları çekim ortamları çok samimi ve içtendi. Erşan beyin Büyük bir profesyonellik ve özveriyle yaptığı çekim ve çalışmaların akabinde işlerimizin satış artışına katkıları büyük. Ness medyaya Teşekkürü

Tanıstıgımız ilk günden beri vermis oldugu hizmetle her seferinde bizi etkileyen ve artık neredeyse tüm sosyal mecralarda reklam ve tanıtım işlerimizde tecrubesi ve profesyonelligi ile şirketimizi temsil eden dogru ajans dogru kişi.

Ness medya sayesinde artık fotoğraflar ve videolar konusunda tereddütümüz kalmadı. Aklımızdakileri paylaşıyoruz ve ekibin bir parçası gibi işi sahipleniyorlar. teşekkürler NESS Medya!