Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Video Prodüksiyon

Profesyonel video çekimi gerçekleştirdiğimiz şirketler

Magleriapelle

Magleriapelle el yapımı ayakkabı sektöründe önde gelen firmalardan biri olup şirketin yapmış olduğu ürünlerin yapım aşamalarını saniye saniye video projesi olarak gerçekleştirdik. Video YouTube üzerinden 600 bin izlenmeye ulaşmıştır.

Uğur Döküm

Uğur Döküm, İstanbul Yeni bosnada bulunan kuyumkent atölyeler bloğunda takı tasarımında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir. Uğur Dökümün reçine ve mum ile tasarımını yaptığı takıları ve şirket profili inceleye bir tanıtım filmi gerçekleştirdik. 

Bahtışen

Bahtışen, Beyoğlu’ndaki otantik mağazası ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine el yapımı takılar sunmaktadır. Bahtışen el yapımı takıları ve mağazasının k0nseptini sunmak üzere bir video projesi gerçekleştirdik.

LotusLab

LotusLab, Avrupa’nın en büyük gıda test laboratuvarlarından biri olmayı başarmıştır. LotusLab’ın gıda üzerine yaptığı test çalışmalarını video projesiyle detaylı bir şekilde sunmayı ve şirketin YouTube üzerinden tanıtımını gerçekleştirdik.

Samixir Fabrika Tanıtımı

Samixir İçecek Ekipmanları, şirket bünyesini ve üretim fabrikasını tanıtma amacı ile bir proje oluşturduk. Tanıtım filmi projemizi, şirket yönetiminde yer alan bireyler ve fabrikanın üretim aşamalarına ilişkin sahneler ile şekillendirdik.

Nef Teknoloji

Nef Teknoloji, bilişim ve özel donanımsal projeler üzerine bir çok sektöre hizmet vermektedir. Nef Teknoloji’nin Vip araba tasarımlarında kullanılan akıllı modüler ürünlerinin çalışma aşamaları ve kullanımı içeren video çekimi gerçekleştirdik.

Casari Design

Casari Design, Arda Ev Tekstili markası olup şirketin tüm görsel ve medya çalışmaları taramızdan desteklenmektedir. Şirketin fuar standının profesyonel olarak video çekimini gerçekleştirdik. Çok yakında, Casari Design şirket tanıtım videosu ile karşınızda olacağız.

Fuller Charge

NEF Teknoloji markasının üretimini yaptığı mobil şarj cihazının video çekimini İstanbul’da bulunan Flatofis’de gerçekleştirdik. Video çekimi, mobil şarj cihazının tanıtımını yapmak üzerine kurgulanmıştır.

Samixir Fuar

Endüstriyel makine ve ekipmanları fuarına katılan Samixir firmasının video çekimini gerçekleştirdik. Videomuz, Samixir içecek ekipmanlarını tanıtmak, müşteri ilişkilerini ve fuar standı tasarımını gösterme amacı ile tasarlandı.

İstanbul Jewelry Show

Uğur Döküm’ünde katılım gösterdiği İstanbul Jewelry Show 2019 fuarında Uğur Döküm gösterişli fuar standını ve hizmetlerini tanıtan bir video çekimi gerçekleştirdik

Period

Period Mimarlık, Türkiye’nin başarılı restorasyon ve ahşap pencere üretimi konusunda ilklerin yerinde olmayı başarabilmiştir. Şirketin pencere üretimi ile ve verdiğimi tüm hizmetleri video çekimi ile fabrikanın tanıtımını gerçekleştirdik. 

Trailer

NESS Medya olarak gerçekleştirdiğimiz çekimleri ve verdiğimiz hizmetler hakkında kısa görüntülerin olduğu bir trailer hazırladık. Trailer’de hangi sektörlere hizmetler verdiğimizi hızlıca görebilirsiniz. 

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi günümüzün görsel medyası açısında çok önemli bir rol oynamaktadır.Kurumsal Şirketlerin kendilerini toplantılar da kelimeler ile anlatmak yerine 1-2 dakikalık tanıtım filmleriyle A’dan Z’ye verdiği hizmeti veya ürettiği ürünün yapılış aşamalarını daha kolay anlatabilmektedir. NESS MEDYA olarak profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tanıtım video filmleri ile sizi dünyaya tanıtıyoruz. 

Prodüksiyon 0
KURGU 0
EDITING 0
TANITIM 0
WhatsApp WhatsApp