Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

3D Modelleme

3D Ürün Modelleme

3D ürün modelleme ile tasarımlar oluşturma yeteneği, bir ajansın müşterileri için en büyük avantajlardan biridir. Varolan veya pazara yeni sürülecek ürünlerin 3D modelle ile ortaya çıkarılması, yenilikleri barındırır ve firmalara zaman kazandırır. Henüz üretime geçirilmemiş ürünler, 3d modelleme ile bir katalog çalışması içerisinde yer alarak, tanıtım ve lansman projelerinde kullanılabilmektedir. 

Gerçekçi Çizim 0
Gerçekçi Render 0
3d Animasyon 0

Endüstriyel Ürün Modelleme

Her ürünün kendine özgü üretim aşamaları bulunmaktadır. Tüm bu aşamalar geçtikten sonra ürünler fotoğraflanır ve pazara dağıtılır. Sürecin tamamlanması firma açısından zaman alıyorsa, en iyi yöntem 3d ürün modelleme ile ürünün öngörülmesini ve tanıtımının yapılmasını hızlandırmaktadır.

3 Boyutlu Ürün Tasarımı

Ürün veya mekan çekimi için uygun bir zaman ve mekan yaratılamıyor ise başvurulacak ilk yöntem profesyonel bir 3d modelleme hizmeti almaktır. Ürünler henüz fabrikadan çıkmamış, yurtiçine getirilememiş veya fotoğraf stüdyosuna gönderilememiş olabilir. Bu ve benzeri unsurlara karşı 3d modelleme ve gerçekli render alma hizmetinden faydalanmak, büyük bir avantajdır.

KLOZET22