Tekstilkentte bulunan 150m2 Reklam Fotoğraf Stüdyomuza bekleriz. Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent Ticaret Merkezi G-1 Blok No:212 / İstanbul  
+90 212 450 50 40 +90 535 912 54 12

Blog

Home  /  Genel   /  Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları

Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları

Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları, çekimlerin tür ve konseptlerine göre reklam fotoğrafçısı tarafından belirlenmektedir. Dış çekimler, stüdyo dışında gerçekleşen fotoğraf çekimleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Kozmetik, aksesuar ve giyim tekstil firmaları, fotoğraf çekim konseptlerinde dış mekanlara ve açık alanlara yer vermektedir. Bu firmaların dışında otel, restaurant, peyzaj gibi fotoğraf çekimleri de dış çekim kategorisine dahil edilmektedir. Bu nedenle birbirinden farklı firmalar ve çekim türleri, dış çekim olarak değerlendirilmektedir.

Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen dış çekimler, ürün, hizmet, mekan, araç veya taşımacılık gibi alanları içerisine almaktadır. Fotoğrafçı ve firmanın ortak kararı olarak ortaya çıkartılan fotoğraf çekim konseptleri, belirlenen tarih ve saatlerde yapılmaktadır. Reklam fotoğrafçısı, stüdyo ortamında kullanmış olduğu fotoğraf ekipmanlarını, dış çekimlerde de kullanmaktadır.

Fiyatlar Nasıl Belirlenmektedir?

Reklam fotoğraf çekimlerinin her biri farklı kategori ve alanlar içerisinde yer almaktadır. Firma ve fotoğrafçının ortak kararı ile kararlaştırılan çekim konseptleri, iç veya dış mekanlarda farklı aksesuarları da içerisine alarak yapılmaktadır. Dış çekim kategorisi de stüdyo ortamında gerçekleştirilemeyecek olan çekimler başta olmak üzere farklı ürün ve hizmetler için sağlanmaktadır. Araç, fuar, peyzaj, bahçe, otel ve restaurant fotoğraf çekimlerinin yanı sıra aksesuar, tekstil ve kozmetik gibi firmalar da dış çekimlerden yararlanmaktadır. Her biri farklı alanlarda yapılan ve farklı özelliklerden oluşan dış çekim fotoğraf fiyatları, reklam fotoğrafçısı tarafından belirlenmektedir. Fiyatlar; çekimin süresine, kullanılan ekipman ve aksesuar çeşitliliğine, istenilen fotoğraf karesine göre değişim göstererek belirlenmektedir. Bu nedenle her firma için yapılan dış çekim fotoğraf çekimi farklı fiyat seçeneklerinden oluşmaktadır.

NESS Reklam ve Dış Çekim Hizmeti

NESS Reklam Ajansı, ürün, mekan, moda, katalog ve kurumsal fotoğraf çekimi hizmetleri ile kurulduğu tarihten itibaren dört yüzü aşkın firma ile çalışmalar sürdürmüştür. Kategorilerin her biri için farklı çekim mekanlarında ve konseptlerinde çalışmış olan NESS Reklam, dış çekim alanına büyük bir önem vermektedir. Dış çekimler başlıca kurumsal, moda ve araç çekimlerinden oluşmaktadır. Crozwise, Ateş A.Ş, Mimtur Turizm, Transfer Best, Transfer Vip, Sancak Air, 40 Million ve Wirtgen Group firmaları katalog ve kurumsal fotoğraf çekimleri arasında yer alarak dış çekim kategorisinde bulunmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.